Zakład Mięsny Kamieńczyk

Tradycja, nowoczesność, doświadczenie

Bogata i różnorodna oferta elementów wołowych

W formie świeżej i mrożonej

Zachowujemy najwyższe standardy produkcji

By dostarczyć najlepszej jakości mięso

Szukasz pracy?

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zakład Mięsny KAMIEŃCZYK Sp. j. Irena, Jan i Dariusz Kalisz Kamieńczyk, ul. Warszawska 31 07-202 Wyszków
www.zmkamienczyk.com.pl
info@zmkamienczyk.com.pl
Tel. +48 29 741-17 10
fax +48 29 741-17-91
Współwłaściciele

Dariusz Kalisz
tel. 661 200 300
dariusz.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Irena Kalisz
tel. 603 577 099
irena.kalisz@zmkaienczyk.com.pl

Jan Kalisz
tel. 603 577 388

Dział Księgowości

Główna Księgowa
Barbara Walerych
tel. 29 741 17 91
ksiegowosc@zmkamienczyk.com.pl

Księgowa
Hanna Żebrowska
tel. 29 741 17 91
hanna.zebrowska@zmkamienczyk.com.pl

Dzial Handlowy

Dyrektor Handlowy
Adam Ostaszewski
tel. 503 080 932
adam.ostaszewski@zmkamienczyk.com.pl
skype: adamostaszewski82

Kierownik ds. Sprzedaży
Piotr Rogowicz
tel. 514 995 990
piotr.rogowicz@zmkamienczyk.com.pl

Referent ds. Sprzedaży
Agnieszka Kulesza
tel. 601 188 377
agnieszka.kulesza@zmkamienczyk.com.pl

Dział Kadr

Specjalista ds. Kadrowych
Wioletta Kalisz
tel. 603 577 224
wioletta.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Dział IT

Kierownik Działu IT
Grażyna Kalisz-Rozenek
tel. 603 577 221
grazyna.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Administrator Systemów Informatycznych
Piotr Andruchewicz
tel. 607-227-099
piotr.andruchewicz@zmkamienczyk.com.pl

Dział Zaopatrzenia Surowca

Kierownik ds. Zaopatrzenia Surowca
Rafał Zakrzewski
tel. 503 092 335
rafal.zakrzewski@zmkamienczyk.com.pl

Referent ds. Zaopatrzenia Surowca
Patrycja Wójcik
tel. 609 577 605
patrycja.wojcik@zmkamienczyk.com.pl

Dział Technologii i Jakości

Pełnomocnik ds. Jakości
Magdalena Gadomska
tel. 667 747 400
magdalena.gadomska@zmkamienczyk.com.pl

Dział Techniczny / Zaopatrzenie materiałów do produkcji

Główny Mechanik
Sławomir Rozenek
tel. 607 724 800
slawomir.rozenek@zmkamienczyk.com.pl