Zakład Mięsny Kamieńczyk

Tradycja, nowoczesność, doświadczenie

Bogata i różnorodna oferta elementów wołowych

W formie świeżej i mrożonej

Zachowujemy najwyższe standardy produkcji

By dostarczyć najlepszej jakości mięso

Szukasz pracy?

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Zakład Mięsny "KAMIEŃCZYK"
Sp. j. Irena, Jan i Dariusz Kalisz
Kamieńczyk, ul. Warszawska 31
07-202 Wyszków
NIP: 762-18-67-124
info@zmkamienczyk.com.pl
Tel. +48 29 741-17 10
Współwłaściciele

Dariusz Kalisz
tel. +48 661 200 300
dariusz.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Irena Kalisz
tel. +48 603 577 099
irena.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Jan Kalisz

Dział Księgowości

Główna Księgowa
Barbara Walerych
tel. +48 29 741 17 91
barbara.walerych@zmkamienczyk.com.pl

Księgowa
Hanna Żebrowska
tel. +48 29 741 17 91
hanna.zebrowska@zmkamienczyk.com.pl

Dzial Handlowy

Dyrektor Handlowy
Piotr Rogowicz
tel. +48 603 650 651
piotr.rogowicz@zmkamienczyk.com.pl

Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej
Tomasz Gołaszewski
tel. +48 603 640 641
tomasz.golaszewski@zmkamienczyk.com.pl

Dział Kadr

Specjalista ds. Kadrowych
Wioletta Kalisz
tel. +48 603 577 224
wioletta.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Dział IT

Kierownik Działu IT
Grażyna Kalisz-Rozenek
tel. +48 603 577 221
grazyna.kalisz@zmkamienczyk.com.pl

Administrator Systemów Informatycznych
Piotr Andruchewicz
tel. +48 607-227-099
piotr.andruchewicz@zmkamienczyk.com.pl

Dział Zaopatrzenia Surowca

Kierownik ds. Zaopatrzenia Surowca
Rafał Zakrzewski
tel. +48 503 092 335
rafal.zakrzewski@zmkamienczyk.com.pl

Dział Technologii i Jakości

Pełnomocnik ds. Jakości
Magdalena Gadomska
tel. +48 667 747 400
magdalena.gadomska@zmkamienczyk.com.pl

Dział Techniczny / Zaopatrzenie materiałów do produkcji

Główny Mechanik
Sławomir Rozenek
tel. +48 607 724 800
slawomir.rozenek@zmkamienczyk.com.pl